HR ASISTENT(KA) pro recruitment oddělení

  • Střížkov

Pracovní místo ( HR ASISTENT(KA) pro recruitment oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rád/a bys pracoval/a v mezinárodním prostředí, kde můžeš využívat denně angličtinu? Zajímá tě oblast HR a RECRUITMENT? Máš jen krátkou zkušenost a rád/a bys získal/a více zkušeností?
Náš friendly kolektiv hledá ASISTENT/KU jako podporu našeho RECRUITMENT týmu!
Stačí nám zaslat Tvé CV a můžeš začít pracovat právě pro nás! Kromě bezva práce, kde se nudit nebudeš, možnosti využívat jazyky a získat zkušenosti nabízíme také bezva přátelský kolektiv plný lidí, se kterými je každý den sranda :)

A co by tě na pozici čekalo?
* Denní komunikace s uchazeči o zaměstnání po telefonu jak v anglickém, tak českém jazyce – takovým uchazečů je potřeba zavolat a zjistit, jaká jsou jejich očekávání a předpoklady pro budoucí zaměstnání
* Denní využívání pracovních portálů, sociálních sítí a dalších zdrojů
* Selekce a zpracování reakcí uchazečů (pracujeme s Outlookem, Excelem, Wordem a interní databází)
* Spolupráce na tvorbě prezentací
* Inzerce pracovních pozic
* Organizace pohovorů s uchazeči
* Jazykové testování uchazečů
* Úzká spolupráce se všemi členy týmu
* Administrativní a organizační podpora týmu

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha 1
Na této pozici je zapotřebí samostatnost, avšak kdykoliv je zde tvůj tým, který Ti poradí/ ukáže/ napoví. Denně budeš komunikovat s uchazeči z celého světa, takže angličtinu využiješ opravdu na 150% a ještě se můžeš zdokonalit v jiném jazyce v rámci firemních jazykových kurzů, které nabízíme.