Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Procurement Specialist | Back Office

Pracovní místo ( Procurement Specialist | Back Office ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
This is a fantastic opportunity for you to use your procurement expertise to support a procurement team. As a PROCUREMENT SPECIALIST, you have to make sure that products are purchased from specified suppliers and are delivered according to agreed terms and conditions.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

ADMINISTRATIVE ASSISTANT, 33 000 CZK/month Are you looking for an administrative position? Do you like communication with people and have a good MS Office knowledge? Are you advanced in English? Send us your CV then! Your main responsibilities will be:
Grafton Recruitment s.r.o. Roztoky, Plný úvazek, Inzerováno včera

AR Accountant with French A multinational, billion dollar company is in need of a FRENCH speaking, organized, financially responsible candidate to fill their Accounts Receivable Accountant position! Want to make a difference in your life and in your company?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

AR Accountant with Spanish A multinational, billion dollar company is in need of a SPANISH speaking, organized, financially responsible candidate to fill their Accounts Receivable Accountant position! Want to make a difference in your life and in your company? Here is an ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit