Senior Team/Operations Manager - International company

Pracovní místo ( Senior Team/Operations Manager - International company ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
We are seeking candidates for the role of Senior Team/Operations Manager, which is a position which involves overseeing the Transaction Risk Management Systems team. Your main responsibility is to make sure the team is running as well as it possibly can.

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

Global CRM Manager kontakt:Do Pham Dagmar, e-mail: dagmar.dopham@bata.com, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Jindřišská č.p. 939/20, Praha 1.Požadavky: angličtina na vysoké úrovni (mezinárodní tým), španělština na úrovni rodilého mluvčího (zaměření na ...
Bata Centre s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Manager servisního střediska Pohovory pouze po předchozí domluvě emailem na adrese práce: tomrepair@seznam.cz. Životopisy prosím zasílejte také na tento email. Jedná se o práci pro dceřinou firmu čínské společnosti, která se zabývá post-prodejním servisem drobné ...
Tomrepair After - sales Service s.r.o. Jeneč, Inzerováno včera

Řídící pracovníci v hotelích - manager hotelového provozu místo výkonu práce: Pikovická 199/3,BraníkPraha 47 kontakt: Šulcová Jana, tel.: sulcova.akkristkova@gmail.com Znalost čínského jazyka výhodou - denní využití Volné místo řídící pracovníci v hotelích - manager hotelového provozu pro lokalitu Praha.
SHUANGXINGTANG INTERNATIONAL TRADE s.r.o. Praha, Inzerováno včera