JUNIOR FINANČNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč

Pracovní místo ( JUNIOR FINANČNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáš práci v oblasti financí či účetnictví? Rád(a) bys pracoval(a) v mezinárodním prostředí a denně využíval(a) ANGLICKÝ jazyk? Nabízíme nástup ihned, moderní pracovní prostředí, moc dobrou kávu a bezva kolektiv! Jsme otevřeni jak absolventům tak zkušeným kandidátům!

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu Pozice: specialisté v oblasti prodeje a nákupu OC Požadavky: - výborná znalost španělského a anglického jazyka - specializace barista/baristka - znalost regionu Střední Ameriky, spec. Honduras - znalost kávy a jejího zpracování Nástup možný ...
GLOBAL RESOURCES BRIDGE INTERNATIONAL, spol. s r.o. Stará Huť, Inzerováno včera

EMEA finanční kontroler/ka Pozice:EMEA finanční kontroler/ka Požadudujeme praxi na obdobné pozici delší než 20 let Jazykové znalosti na úrovni rodilého mluvčího nebo na vysoké úrovni v těchto jazycích: Angličtina Jazyková znalost na pokročilé úrovni: Portugalština, ...
Doosan Bobcat EMEA s.r.o. Dobříš, Inzerováno včera

Delphi developer WANTED! - HPP/IČO Hledáme nadšené Delphisty, kteří se nebojí připojit do týmu zkušených Javistů. Pokud Vám nechybí odvaha přijmout novou výzvu a chcete pracovat pro americkou společnost, tak neváhejte a zašlete mi své CV.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera