JUNIOR FINANČNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč

Pracovní místo ( JUNIOR FINANČNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáš práci v oblasti financí či účetnictví? Rád(a) bys pracoval(a) v mezinárodním prostředí a denně využíval(a) ANGLICKÝ jazyk? Nabízíme nástup ihned, moderní pracovní prostředí, moc dobrou kávu a bezva kolektiv! Jsme otevřeni jak absolventům tak zkušeným kandidátům!

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Uklízeči a pomocníci v domácnosti a kancelářích místo výkonu práce: Na Petynce č.p. 150/92, 169 00 Praha 6 kontakt: Klímová Pavla, tel.: 222745737, e-mail: klimova@qualo.eu Hledáme schopnou a zodpovědnou ženu na zajištění úklidu a pomocných prací v kancelářích a domácnosti na Praze 6. (Vysávání, ...
QUALO TRAINING & MOBILITY, s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví Kontakt: Lachmann Jan, e-mail: jan.lachmann@cz.ey.com, prvotní kontakt emailem. místo výkonu: Praha.Požadujeme: bakalářské vzdělání ze zahraniční vysoké školy, předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici v některé z členských firem celosvětové ...
Ernst & Young Audit, s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

SPECIALISTA DEFEKTOSKOPIE (Level2/Level3) Advanced Technology Group je technologicky vyspělá firma působící 25let v oboru průmyslové kvality. Jedním z produktů jsou kompletní služby v oblasti defektoskopie až na Level 3 vč. poskytování školení. Dále se zabýváme průmyslovými ...
A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) Praha, Inzerováno dnes