Financial Controller with Russian

Pracovní místo ( Financial Controller with Russian ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
COMPANY OVERVIEWOperating in over 30 countries across 4 continents, this company is a global leader in the oil and gas industry. Due to this company’s strong commitment to people, both customers and employees, this company has been highly successful in its industry for 25 years. This success ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

IT vývojář aplikací SAP - Vývoj a nasazení SAO aplikace v oblasti Finance a Controlling pro koncernové společnosti - Spolupráce na analýze a návrhu SAP aplikace v oblasti Finance a Controlling pro VW - Podpora uživatelů při práci se SAP Finance, školení klíčových uživatelů ...
ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav, Inzerováno včera

Interesting Opportunity for German speakers - up to 45 000CZK A rewarding opportunity is available for candidates who speak English and German and are seeking an interesting job in an international environment. Do you want to contribute to complex and fascinating projects in a variety of ways? Are you a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Accountant jobs for Juniors and Experts - up to 55 000 CZK - #expert #graduate #finance If you are a graduate in Finance or you already have some experience, you have probably heard some of the following words: