Financial Controller with English - TOP COMPANY

Pracovní místo ( Financial Controller with English - TOP COMPANY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you experienced Financial Controller with excellent communication skills in English, who can be the business partner for the management? Do you want to work for prestigious INTERNATIONAL company in Prague and have a generous package of BENEFITS?

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance

Další volná místa

PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ, 200 Kč/hod. Máte zájem získat zkušenosti v oblasti podnikových financí? Jste časově flexibilní? Nabízíme skvělou příležitost získat praxi ve finančním oddělení mezinárodní společnosti.
Grafton Recruitment s.r.o. Roztoky, Zkrácený úvazek, Inzerováno včera

AR Accountant with Spanish A multinational, billion dollar company is in need of a SPANISH speaking, organized, financially responsible candidate to fill their Accounts Receivable Accountant position! Want to make a difference in your life and in your company? Here is an ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

AR Accountant with French A multinational, billion dollar company is in need of a FRENCH speaking, organized, financially responsible candidate to fill their Accounts Receivable Accountant position! Want to make a difference in your life and in your company?