JUNIOR FINANČNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč

Pracovní místo ( JUNIOR FINANČNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáš práci v oblasti financí či účetnictví? Rád(a) bys pracoval(a) v mezinárodním prostředí a denně využíval(a) ANGLICKÝ jazyk? Nabízíme nástup ihned, moderní pracovní prostředí, moc dobrou kávu a bezva kolektiv! Jsme otevřeni jak absolventům tak zkušeným kandidátům!

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Operátor Pracovní náplň: Provádí a dodržuje sled jednotlivých výrobních úkonů určených pracovní instrukcí a typu výrobku (nerezové trubky do dieselových motorů) Mezi jednotlivé úkony patří: Gravírování pomocí gravírovačky Čistění výrobku v ultrazvukové ...
Flexible Metal s.r.o. Praha, Inzerováno včera

QA Engineer Adresa: Hvězdova č.p. 1734/2c, Nusle,140 00 Praha 4 Kontakt: Manová Michaela, e-mail: michaela.manova@wmcgroup.cz Požadavky: Co musí umět: -Zkušeností s testováním webových aplikací - minimálně manuální -Angličtina na středně pokročilé úrovni ...
Actum, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Specialista prodeje a nákupu strojů na výrobu plastu místo výkonu práce: Polní č.p. 1121/13, 162 00 Praha 6 kontakt : Semenenko Vadim, e-mail: AVTeurope@seznam.cz zkušenost v oboru zpracování výrobků z plastu 1 rok Volné místo specialista prodeje a nákupu strojů na výrobu plastu pro lokalitu Praha.
AVT Europe s.r.o. Praha, Inzerováno včera