JUNIOR FINANČNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč

Pracovní místo ( JUNIOR FINANČNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáš práci v oblasti financí či účetnictví? Rád(a) bys pracoval(a) v mezinárodním prostředí a denně využíval(a) ANGLICKÝ jazyk? Nabízíme nástup ihned, moderní pracovní prostředí, moc dobrou kávu a bezva kolektiv! Jsme otevřeni jak absolventům tak zkušeným kandidátům!

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Dělníci do výroby První kontakt: e-mail: blanka.douchova@chocoland.cz, osobně: v sídle firmy - středa od 8 do 10 hod. Do našeho kolektivu hledáme pracovníka do výrobního provozu. Náplň práce: obsluha balícího stroje, ruční kompletace. Požadujeme: aktivní přístup ...
CHOCOLAND a.s. Kolín, Inzerováno včera

Policisté Kontaktni adresa: Sokolovská 623/251, P - 9 , PO-ČT 7-15:45 hod. PÁ 7-14:30. První tři roky - služební poměr na dobu určitou, po úspěšném absolvování služební zkoušky se mění na dobu neurčitou, požadavek - řidičské oprávnění skupiny B. Znalost ...
Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy Praha, Inzerováno včera

Specialista logistiky (okres Benešov) - příležitost pro absolventy Máte zájem o práci v logistice a domluvíte se anglicky? Možná hledámě právě Vás!!! Pro velmi významnou mezinárodní společnost z oblasti FMCG (potraviny) hledáme do týmu kandidáta na pozici ASISTENTA DO LOGISTIKY !!!
Grafton Recruitment s.r.o. Benešov, Plný úvazek, Inzerováno včera