CREDIT CONTROLLER/KA s francouzštinou - TOP společnost

Pracovní místo ( CREDIT CONTROLLER/KA s francouzštinou - TOP společnost ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Láká Vás controlling a rádi byste při práci využívali francouzštinu? Pak je tu pro Vás pozice šitá na míru v rámci nadnárodní, celosvětově známé a stabilní společnosti.

Náplň práce:
* Aktivity spojené se správou a administrací pohledávek
* Komunikace se zákazníky s ohledem na včasnost plateb, poskytování následných analýz
* Budování vztahu se zákazníky a externími partnery a návrh řešení na zefektivnění spolupráce
* Kontrola účetních a ekonomických ukazatelů
* Alokace příchozích plateb a správná evidence v interním systému
* Párování položek v rámci zákaznických účtů
* Identifikace případných problémů v rámci plateb, navrhování řešení pro napravování problémů
* Spolupráce na ročním plánování a podpora při měsíčních uzávěrkách
* Analýzy nákladů a výnosů
* Reporting – příprava reportů pro management a partnery
* Vykazování klíčových ukazatelů výkonnosti a prezentace výsledků
* Úzká spolupráce s ostatními odděleními na zpracování podkladů

Nemáte předchozí zkušenosti na podobné pozice? Nemusíte mít obavy - společnost Vám velice ráda poskytne potřebné zaškolení a po nějaké době se z Vás může stát expert v oboru.