Mechanik měřících přístrojů

  • Nové Sedlo

Pracovní místo ( Mechanik měřících přístrojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte technické myšlení? Hledáte práci, kde budete mít dostatek volného času na koníčky? Hledáte práci, která vás bude motivovat? Pokud ANO, tak čtěte dál…

Info/nabízíme:
- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: NOVÉ SEDLO
- motivační mzdové ohodnocení – po zkušení době od 25 000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování, dopravu a penzijní připojištění, stravenky
- příjemný pracovní kolektiv
- práce vhodná i pro ABSOLVENTY

Náplň práce:
- odpovědnost za funkčnost a plynulý chod technologického zařízení na studené zóně
- provádění údržby a oprav technologického zařízení
- provádění změn v technickém nastavení automatů při změně výroby
- sledování a kontrola funkčnosti technologického zařízení
- opravy demontovaných součástí
- dodržování zásad BOZP, PO, OŽP, HACCP

Požadujeme:
- vyučení v oboru
- praxi v oboru
- flexibilitu, loajalitu
- ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu

Kontakt:
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).