WAREHOUSE TEAMLEADER

  • Kostelec-Ostrov u Stříbra

Pracovní místo ( WAREHOUSE TEAMLEADER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: logistika
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- Operativní řízení týmu pracovníků, vytěžování kapacit
- Využívání pracovních prostředků a využití pracovní doby týmu
- Vyhodnocování plnění stanovených KPI na daná období
- Zajišťování plynulé zásobování výroby materiálem
- Zodpovědnost za evidenci dat docházkového systému
- Zajišťování denní kontroly stavu zásob dle požadavků a jiné

POŽADUJEME:
- Analytická osobnost zaměřená na procesy a řád
- Kreativní osobnost, která se nebojí procesy a řád vytvářet a implementovat