Referentka obchodu

  • ¨Plzeňsko

Pracovní místo ( Referentka obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/KA OBCHODU

ODVĚTVÍ: administrativa/zákaznický servis/obchod
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:
- Evidence a příjem zakázek
- Telefonní styk se zákazníky
- Vyjasňování obchodník zakázek (zapotřebí technické myšlení, představivost)

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání - technický směr výhodou
- Dobrá komunikativní znalost NJ podmínkou
- Zkušenost na obdobné pozici
- Umění jednat se zákazníky
- Komunikativní dovednosti, organizační schopnosti
- Znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B. – do firmy je zapotřebí se dopravovat vlastním prostředkem (firma se nachází v těsné blízkosti Plzně, ale bez možnosti dojezdu veřejnou dopravou)
- Tvořivost, kreativita
- Flexibilita, samostatnost, zodpovědnost

NABÍZÍME:
- Práci v příjemném prostředí stabilní firmy
- Zaměstnanecké benefity – příspěvek na dopravu, na stravování, na dovolenou, na Vánoce

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.