OBALOVÝ DISPONENT

  • Bor u Tachova

Pracovní místo ( OBALOVÝ DISPONENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výrobní společnost
LOKALITA: Stříbrsko
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Správa/řízení obalů
- Zajištění řádného stavu obalových kont dodavatelů a zákazníků
- Objednávání a vedení evidence obalového materiálu
- Příprava zboží pro jednotlivé dodávky zákazníkům, vystavení expedičních dokladů
- Systémové analýzy pohybů obalových prostředků
- Porovnávání pohybů a stavů se zákazníky/dodavateli
- Operativní řešení nastalých situací/nedostatků
- Kontrola skladových zásob, optimalizace objednávek
- Zpracovávání měsíčních reportů pro vedení
- Snižování nákladů
- Účtování dodacích listů v podnikovém systému

POŽADAVKY:
- SŠ vzdělání
- Komunikativní znalost NJ, případně AJ podmínkou
- Praktické zkušenosti v logistice vítány
- Znalost práce na PC, znalost práce s MS Excel
- Aktivní přístup, organizační schopnosti
- Pozice vhodná případně i pro schopného absolventa oboru logistiky se znalostí NJ

NABÍZÍME:
- Práci v perspektivní rostoucí společnosti
- Uplatnění na zajímavé zodpovědné pozici
- Odpovídající platové ohodnocení, osobní ohodnocení
- 13. plat (vyplacen ve dvou částech)
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvky na stravování

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.