TECHNIK ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

  • Rokycany

Pracovní místo ( TECHNIK ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: technika
LOKALITA: Rokycansko
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:
- Součást týmu stavby nových strojů a údržby
- Zodpovědnost za programování nových systémů a údržbu stávajících
- Programování PLC, nastavení parametrů, modulů, kontrola čidel ve spolupráci s technology

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání technické směru
- Praxe na obdobné pozici ve výrobním podniku
- Dobrá komunikativní znalost AJ
- Znalost systému Simatic
- Aktivní přístup, organizační a komunikační schopnosti

NABÍZÍME:
- Uplatnění na zajímavé pozici
- Stabilní práci v perspektivní rostoucí automotive společnosti
- Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- Osobní ohodnocení - přítomnostní bonus
- Zaškolení, možnost dalšího rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.