Area manager pro zahraničí

Pracovní místo ( Area manager pro zahraničí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte výborné vyjednávací schopností a baví Vás získávání nových obchodních příležitostí?
Jste úspěšný a aktivní člověk s dobrými výsledky v prodeji?

Významná česká strojírenská společnost se stabilním postavením na trhu zaměřená na zakázkovou výrobu hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE PRO ZAHRANIČÍ

NÁPLŇ PRÁCE:

· Vyhledávání nových obchodních příležitostí / Péče o stávající klienty (oblast Evropy)
· Tvorba obchodních a cenových nabídek a hledání vhodných technických řešení
· Péče o průběh celkové zakázky, nastavení plánů a zpracování reportů
· Spolupráce na marketingových aktivitách a orientace v průzkumech trhu
· Aktivní účast na výstavách a veletrzích
· Pravidelné cesty za zákazníky (i do zahraničí)

POŽADUJEME:

· SŠ/VŠ vzdělání (technické)
· Zkušenosti z obchodní pozice (ideálně i v mezinárodním obchodu)
· Zkušenosti s akvizicí nových zákazníků na základě analýzy trhu
· NJ na aktivní úrovni / AJ nebo RJ výhodou
· Obchodní dovednosti, zkušenosti s B2B, organizační schopnosti, time management
· Řidičský průkaz (sk. B) – ochota cestovat

NABÍZÍME:

· Motivující finanční ohodnocení (odměny při plnění plánů)
· Stabilní zaměstnání s možností dalšího rozvoje a kariérního postupu
· Příspěvek na sportovní a společenské akce
· 5 týdnů dovolené
· Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
· Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve Wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte t