Referent nákupu

  • Bor u Tachova

Pracovní místo ( Referent nákupu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/KA NÁKUPU

ODVĚTVÍ: nákup
LOKALITA: Tachovsko
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Nákup drobného majetku, nepřímého výrobního materiálu a ostatních nákupů a služeb
- Zajištění a vedení evidence dodavatelů, komunikaci s dodavateli
- Hledání nových příležitostí u alternativních dodavatelů
- Vedení výběrových řízení s dodavateli
- Vyřizování objednávek veškerého drobného majetku, nepřímého výrobního materiálu, ostatních nákupů a nákupu služeb
- Vedení a provádění výběrových řízení na nákup drobného majetku, nepřímého výrobního materiálu, ostatních nákupů a nákupu služeb
- Spolupráci s odděleními dispozice, výroby i ostatními odděleními a provádění pravidelných analýz potřeb materiálu

POŽADAVKY:
- SŠ ekonomického nebo technického směru
- Komunikativní znalost NJ podmínkou
- Praxe v oboru
- Uživatelská znalost práce na PC
- Technické a racionální myšlení
- Řidičský průkaz sk. B
- Časová flexibilita

NABÍZÍME:
- Práci v perspektivní stále rostoucí společnosti
- Uplatnění na zajímavé pozici
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky na penzijní připojištění
- Závodní stravování

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.