Elektrikář

  • Tachov

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ELEKTRIKÁŘ

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Tachov
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- provádění měření, preventivní prohlídky a opravy topných zařízení forem vstřikovacích lisů
- opravy elektrických částí výrobních a nevýrobních zařízení
- preventivní prohlídky elektroinstalací v areálu společnosti
- údržba, úklid a prohlídky rozvoden a rozvaděčů el. energie

POŽADUJEME:
- odborná způsobilost dle Vyhlášky 50/1978 Sb. §6
- ochota pracovat v třísměnném provozu a držet pohotovosti
- svědomitost, pečlivost a časová flexibilita
- manuální zručnost
- praxe na pozici Elektrikář ve výrobní společnosti vítána
- znalost programování strojů a manipulátorů výhodou

NABÍZÍME:
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com , nebo volejte na tel. 725 817 242.