VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR – MECHANIKA/ELEKTRO

  • Faively

Pracovní místo ( VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR – MECHANIKA/ELEKTRO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: vývoj, konstrukce
LOKALITA: Nýřany
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:
- Spolupráce s vývojovým oddělením firmy v Lipsku
- Dle praxe a zkušeností zaměření na mechanickou či elektro část
- Podílení se na návrhu a vývoji nových výrobků v rámci celé skupiny pro projekty po celém světě
- Samostatné konstrukční řešení jednotlivých částí výrobků
- Spolupráce s odborníky z ostatních oblastí (zejména plánování výroby a technologie) v rámci českého, německého a francouzského závodu
- Industrializace změn z vývoje
- Výběr vhodných materiálů a zpracovatelských technologií
- Kontrola zhotovených konstrukčních podkladů dle platných norem
- Zavedení a zahájení výroby se všemi požadovanými technickými podklady: kusovníky, konstrukčními předpisy
- Podpora sériové výroby - zapracovávání změn z výroby, podpora při zavádění výroby, zpracování návrhů ke zlepšení výroby
- Komunikace se zahraničními kolegy, spolupráce v rámci mezinárodní společnosti

POŽADAVKY:
- VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s prokazatelnou praxí
- Znalost CAD Creo (3D) nebo obdobného programu
- Znalost PDM systému (Windchill výhodou)
- Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou

NABÍZÍME:
- Stabilní a perspektivní zaměstnání
- Uplatnění v novém vývojovém oddělení
- 5 týdnů dovolené, 4 sickdays
- Stravenky v hodnotě 100,- Kč/den
- Příspěvky na jazykové kurzy (2x3.000,-/rok)
- Flexi pass (2x 2.500,-/rok)
- Příspěvek na penzijní připojištění (500 KC/měsíc)

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte n