STRATEGIC BUYER - AUTOMOTIVE (až 55.000,- Kč)

Pracovní místo ( STRATEGIC BUYER - AUTOMOTIVE (až 55.000,- Kč) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s nákupem ve výrobní společnosti? Mluvíte anglicky ? Máte chuť se učit novým věcem, jste cílevědomí a hledáte pracovní příležitost na Vysočině? Pak hledáme právě Vás!

Stabilní mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

- nákup materiálu na základě požadavků výroby/zákazníka
- obchodní jednání s dodavateli, optimalizace dodavatelského portfolia
- příprava a vedení výběrových řízení pro nákup služeb ve spolupráci s ostatními odděleními
- optimalizace nákladů na nákupy
- poradce pro nákup vhodných náhradních dílů
- kooperace s dalšími odděleními
- pravidelný reporting

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání (ideálně elektro nebo technického směru)
- alespoň 2letou praxi v oblasti nákupu nebo výroby u výrobních společností
- AJ na komunikativní úrovni (denní komunikace)
- proaktivitu, komunikační a organizační dovednosti
- samostatnost, orientaci na výsledky, cílevědomost

Nabízíme:

- velmi dobré mzdové ohodnocení
- 25 dní dovolené, 3 sick days
- flexibilní pracovní doba
- možnost také částečně práce home office
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s mezinárodní působností
- odborný rozvoj a profesní růst
- další benefity: příspěvek na životní pojištění, jazykové vzdělávání, příspěvek na stravování atp.
- nástup možný ihned
- místo pracoviště: Vysočina

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis V ČESKÉ I CIZOJAZYČNÉ VERZI na e-mail: lucie.hrda"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: