JUNIORA i SENIORA - INŽENÝR KVALITY s AJ

Pracovní místo ( JUNIORA i SENIORA - INŽENÝR KVALITY s AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rádi byste uplatnili své zkušenosti na pozici ve kvalitě v automotive? Mluvíte anglicky? Pokud splňujete níže uvedené požadavky, neváhejte a reagujte ještě dnes!

Mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici JUNIORA i SENIORA - INŽENÝR KVALITY s AJ - AUTOMOTIVE:

Náplň práce:

* zodpovědnost za výrobní kvalitu
* zodpovědnost za plánování preventivních opatření při tvorbě neshod
* koordinace procesního a výrobního týmu zákazníka
* využívání potřebných nástrojů: FMEA, APWP, SPC, 8D reporting
* komunikace se zákazníkem, řešení reklamací a stížností
* spolupráce na interních auditech a jejich následné realizaci
* tvorba návrhů kontrolních plánů, příprava PPAP

Požadujeme:

* VŠ/SŠ vzdělání technického směru
* praxe na obdobné pozici v automotive
* AJ na komunikativní úrovni podmínkou!
* znalost 8D, ISO TS 16949
* systematičnost, logické myšlení, týmového ducha
* proaktivitu, dynamičnost, asertivitu

Nabízíme:

* velmi dobré mzdové ohodnocení
* 25 dní dovolené, 3 sick days
* flexibilní pracovní doba
* možnost také částečně práce home office
* prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s mezinárodní působností
* odborný rozvoj a profesní růst
* další benefity: příspěvek na životní pojištění, jazykové vzdělávání, příspěvek na stravování atp.
* nástup možný ihned
* místo pracoviště: Vysočina

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis V ČESKÉ I CIZOJAZYČNÉ VERZI VE WORDU na e-mail: lucie.hrda"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 607 007 024.
Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontak