Nákupčí

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost se zahraničním zastoupením Vám dá příležitost pracovat na projektech v oblasti nákupu, kde je možnost aktivně vyhledávat nové možnosti spolupráce a komunikovat s dodavateli komponentů pro výrobu speciálů, a to i ze zahraničí (možnost jednání v anglickém jazyce). Firma se zaměřuje na výrobu produktů pro různé průmysly (automobilový, elektronický, těžební, potravinářský), a proto uvítá kandidáta s kvalitními technickými znalostmi na pozici:

NÁKUPČÍ (VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY)

NÁPLŇ PRÁCE:

· Rozšiřování sítě dodavatelů – vyhledávání nových možností
· Aktivní komunikace s dodavateli
· Zpracování objednávek komponentů pro speciální výrobu
· Audity u dodavatelů (pracovní cesty, i do zahraničí)
· Sledování procesu výroby u dodavatelů (sledování plnění stanovených kritérií)
· Řešení reklamací
· Spolupráce s vývojovým centrem

POŽADUJEME:

· SŠ/VŠ vzdělání (technické)
· Technické znalosti (orientace ve výrobních technologií strojírenské výroby)
· Aktivní znalost anglického jazyka (komunikace s dodavateli v zahraničí)
· Ochota občas cestovat do zahraničí
· Dobré komunikační dovednosti
· Aktivní a samostatný přístup k práci, schopnost stanovit si priority
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Motivující finanční ohodnocení (bonusy)
· Pozice v mezinárodní firmě, multikulturní prostředí
· Pružná pracovní doba / Možnost pracovních cest do zahraničí
· Možnost dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a pracovat na své kariéře
· Spolupráce a podpora od jiných oddělení
· Místo pracoviště: Jihomoravský kraj (na dojezd od Brna cca 35 km)