PLC PROGRAMÁTOR

  • Domažlicko

Pracovní místo ( PLC PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Plzeň - jih
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- řízení technologických náběhů nových projektů
- zdokonalování stávajících technologických projektů a procesů
- udržování aktuálnosti SW strojů a implementace jeho změn
- procesní TE – efektivita procesů, nastavení, analýzy
- spolupráce s odděleními údržby, výroby, nákupu a kvality

POŽADUJEME:
- VŠ /SŠ elektro/strojírenství
- praxe v oblasti strojní průmyslové výroby (zkušenosti v oboru)
- zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
- dobrá znalost programování PLC (automatizační systémy Simatic S5, S7 a Win CC)
- komunikativní znalost AJ nebo NJ – schopnost domluvit se
- velmi dobré PC schopnosti (znalost práce v SAP výhodou)
- zkušenosti s řízením menšího kolektivu pracovníků výhodou
- komunikační a organizační schopnosti, aktivní vystupování, schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy, časová flexibilita, ochota cestovat
- ŘP skup.B

NABÍZÍME:
- zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
- nové moderní pracovní prostředí
- motivační systém odměňování včetně příspěvku na dovolenou a Vánoce
- 5 dní dovolené navíc
- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
- firemní stravování
- pružná pracovní doba

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na petr.pavlik@adecco.com , nebo volejte na tel. 725 820 149.