PROJEKTOVÝ INŽENÝR

  • Cheb

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ INŽENÝR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Cheb
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- Dohled nad časovým plánem zavádění nových projektů
- Řízení změn v zaváděcím procesu
- Koordinace napříč odděleními
- Organizace, koordinace a příprava pro návštěvu klientů
- Účast na úpravách nových projektů
- Dohled nad ziskovostí zavedených projektů
- Tvorba rozpočtů prodeje
- Revize a příjem objednávek na produkty závodu
- Účast na jednáních o obchodní dohodě se zákazníky

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Zkušenosti s vedením týmu nebo řízením projektů
- Schopnost samostatně pracovat
- Zkušenosti v automotive velkou výhodou
- Analytické myšlení
- Znalost práce s MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Project)
- Komunikativní znalost angličtiny - psaný i mluvený projev
- Ochota cestovat

NABÍZÍME:
- Smlouva na dobu neurčitou a zajímavé finanční ohodnocení
- Práce v moderním prostředí nově vznikající společnosti
- Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti výrobního charakteru
- Příležitost k osobnímu rozvoji, profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com , nebo volejte na tel. 725 817 242.