Finanční účetní

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: technika
LOKALITA: Rokycansko
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:
- Párování vystavených faktur s jejich úhradami
- Komunikace a řešení cenových záležitostí se zákazníky a ostatními odděleními (v AJ)
- Kontrola a přenos faktur do účetního systému
- Kontrola stavu neuhrazených faktur

POŽADAVKY:
- ŠS/VŠ ekonomického směru (vhodné i pro absolventy)
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Základní znalost účetnictví a DPH podmínkou
- Znalost MS Office (především Excel – funkce, kontingenční tabulky)
- Samostatnost, pečlivost
- Nástup ihned

NABÍZÍME:
- Uplatnění na zajímavé nově vzniklé pozici
- Stabilní práci v perspektivní rostoucí automotive společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- Věrnostní příspěvek
- Zaškolení, možnost dalšího rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování

V případě zájmu zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel: 721 260 396.