CAD konstruktér junior - nové vývojové centrum

  • Tachov

Pracovní místo ( CAD konstruktér junior - nové vývojové centrum ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Tachov
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- Návrh a konstrukce plastových dílů v programu CATIA V5 nebo NX
- Tvorba a kontrola výkresové dokumentace na základě 3D dat
- Analýza odformování, kolizí, tolerancí, atd.
- Odborná podpora Juniorů a pracovníků produkce
- Správa dat v PDM systému

POŽADUJEME:
- Znalost CAD programu (CATIA V5, NX, Inventor, Solidworks, atd.) - výhodou
- Dobrá znalost práce s PC (MS Office)
- znalost anglického nebo německého jazyka velkou výhodou
- Smysl pro zodpovědnost, komunikaci a týmovou práci
- Chuť učit se novým věcem

NABÍZÍME:
- Práce v úspěšné nadnárodní společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- Dobré sociální zázemí (13. a 14. plat, 25 dnů dovolené, sick days, závodní stravování, penzijní pojištění)
- Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com , nebo volejte na tel. 725 817 242.