Vedoucí oddělení engineeringu

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení engineeringu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: technika
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Řízení skupiny procesních inženýrů
- Standardizace procesů včetně definice odpovědností
- Neustálé zlepšování (zjednodušování procesů, automatizace úkolů, atd.)
- Zavádění preventivních opatření s cílem minimalizace neočekávaných problémů
- Kontrola kvality práce svých podřízených
- Nastavení kontrolních mechanismů pro včasnou identifikaci problému a řešení problémů na základě eliminace kořenové příčiny problému
- Pravidelná komunikace s ostatními odděleními
- Personální plánování a řešení personálních otázek
- Osobní a odborný rozvoj podřízených

POŽADUJEME:
- VŠ vzdělání technického směru
- Min. 5 roky zkušeností z průmyslové výroby na obdobné pozici podmínkou
- Zkušenosti s řízením týmu
- Dobrá komunikativní znalost AJ podmínkou
- Uživatelská znalost MS Office
- Zodpovědnost, smysl pro systematickou práci a analytický přístup
- Organizační a komunikační dovednosti

NABÍZÍME:
- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- Dobré platové ohodnocení
- Měsíční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu
- Zdarma stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Firemní výuka angličtiny

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.