Elektrotechnik

  • Zlínský kraj

Pracovní místo ( Elektrotechnik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude náplň Vaší práce? · Provádění oprav a seřízení průmyslové elektrotechniky
· Provádění údržby elektrotechnických zařízení
· Vedení dokumentace k opravám
Co od Vás očekáváme? · Vzdělání v oboru elektro
· Platnou vyhlášku č. 50/1978 5§
· Základní znalost angličtiny
· Zodpovědnost a chuť se dále vzdělávat
· Všechno ostatní Vás naučíme
Co Vám můžeme nabídnout? · Velmi dobré platové podmínky a bonusy
· Smlouvu na dobu určitou a práce ve kmenovém stavu
· Různorodá a zajímavá pracovní náplň
· Prostor pro další vzdělávání v oboru elektro
· Práci v jednosměnném provozu
· Proplacené všechny přesčasy
· 4 týdny dovolené
· Stravenky
· Ochranné pracovní pomůcky zdarma
· Dobře dostupné pracoviště na dojezd ze Zlína (15km)
· Nástup ihned případně po dohodě
Zaujala Vás tato pozice a chcete se dozvědět více? Zašlete mi životopis na dominik.polak“zavináč“adecco.com nebo mě kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724 611 605