Logistik / Nákupčí

Pracovní místo ( Logistik / Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Plánujete si budovat kariéru v oblasti nákupu a naučit se nové věci?
Baví Vás komunikace s dodavateli a zákazníky a zároveň chcete spolupracovat s vývojovým centrem na výrobe speciálních produktech?

Společnost se zahraničním zastoupením a stabilním zázemím Vám dá příležitost pracovat na projektech v oblasti nákupu na pozici:

NÁKUPČÍ VE VÝROBNÍ FIRMĚ (Pozice vhodná i pro absolventa)

NÁPLŇ PRÁCE:

· Aktivní komunikace s dodavateli a se zákazníky
· Zodpovědnost za objednávky komponentů pro speciální výrobu
· Sledování technických parametrů komponentů
· Spolupráce s vývojovým centrem
· Řešení reklamací
· Zpracování informací v informačním systému

POŽADUJEME:

· SŠ/VŠ vzdělání (strojírenství / technické)
· Komunikativní znalost anglického jazyka
· Orientace ve výrobních procesech
· Dobré komunikační dovednosti
· Aktivní a samostatný přístup k práci, schopnost stanovit si priority
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Zajímavé motivující finanční ohodnocení (bonusy)
· Pozice v mezinárodní firmě, multikulturní prostředí
· Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) a osobního rozvoje
· Spolupráce a podpora od jiných oddělení
· Místo pracoviště: Jihomoravský kraj (na dojezd od Brna cca 35 km)
· Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve Wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo : +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím