Area Manager pro zahraničí

Pracovní místo ( Area Manager pro zahraničí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte výborné přesvědčovací schopností a baví Vás obchodní pozice?
Máte zkušenosti s průzkumy v marketingové oblasti?
Jste úspěšný a aktivní člověk s dobrými výsledky v prodeji?

Významná společnost se stabilním postavením na trhu hledá do svého týmu zajímavého kandidáta na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE SE ZNALOSTÍ AJ A NJ

NÁPLŇ PRÁCE:

· Vyhledávání nových obchodních příležitostí / Péče o stávající zákazníky (v rámci Evropy)
· Analýza potřeb zákazníka
· Tvorba obchodních a cenových nabídek a hledání vhodných technických řešení pro zákazníky
· Péče o průběh celkové zakázky
· Spolupráce na marketingových aktivitách a orientace v průzkumech
· Aktivní účast na výstavách a veletrzích
· Pravidelné cesty za zákazníky

POŽADUJEME:

· SŠ/VŠ vzdělání
· Zkušenosti z obchodní pozice PODMÍNKOU
· Zkušenosti s akvizicí nových zákazníků na základě analýzy trhu
· Praxe ve strojírenství velkou výhodou
· AJ a NJ na aktivní úrovni PODMÍNKOU
· Praxe s účastí na výstavách a veletrzích
· Obchodní dovednosti, komunikativní schopnosti
· Dobrý time management
· Řidičský průkaz (sk. B) – ochota cestovat

NABÍZÍME:

· Velmi zajímavé finanční ohodnocení
· Služební automobil i mobilní telefon (i pro soukromé účely)
· 5 týdnů dovolené
· Firemní stravování nebo příspěvek na stravenky
· Zajímavé sportovní a společenské akce
· Odborní rozvoj – školení
· Práce v přátelském týmu
· Místo pracoviště: Jihomoravský kraj (na dojezd od Brna cca 35 km)