Elektronik

Pracovní místo ( Elektronik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Elektronik

ODVĚTVÍ: výrobní společnost (elektronika, automotive)
LOKALITA: Plzeň - sever
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Spoluzodpovědnost za funkčnost a údržbu veškerých počítačových zařízení, sítě a připojení ve společnosti a za vedení odpovídajících záznamů
- Zodpovědnost za provádění pravidelných kontrol výše uvedených zařízení a za vedení záznamů
- Zodpovědnost za přidělený výzkum, testování a úpravy elektronických výrobků
- Zodpovědnost za vývoj a provoz intranetového systému
- Spoluvytváření podkladů pro sestavování plánů údržby
- Spolupracuje s technickým odd. dle potřeby při provádění instalací a údržby a v případě složitějších závad

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika
- Praxe na obdobné pozici (nebo šikovný VŠ absolvent bez praxe)
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ nutná
- Vyhláška 50 § 5 a vyšší výhodou
- Znalosti programování výhodou
- Samostatnost, aktivní přístup, technickou zdatnost
- ŘP sk. B

NABÍZÍME:
- Uplatnění na samostatné zodpovědné pozici ve stabilní zahraniční společnosti
- Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
- Odpovídající mzdové ohodnocení závislé na zkušenostech
- Letní a vánoční prémie
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky, občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Individuální jazykové kurzy přímo ve firmě
- Možnost dalšího vzdělávání

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.