Nástrojář vstřikolisovny

Pracovní místo ( Nástrojář vstřikolisovny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta

NÁPLŇ PRÁCE:
- Správa forem ve vlastní výrobě i u externích dodavatelů:
- Plánování a řízení oprav a korekcí
- Audity stavu forem
- Dohled nad konstrukcí a výrobou nových forem
- Spolupráce při vytváření cenových kalkulací a termínových plánů pro nové formy
- Vytváření dokumentace k formám (plány údržby, životopisy forem, apod.)
- Spolupráce při vzorování forem
- Ve spolupráci s technologem zajištění údržby a oprav forem v externích nástrojárnách
- Spolupráce s vedením vstřikovny a odd. kvality na zvyšování kvality dílů
- Vytvoření týmu a vybudování nástrojárny

POŽADUJEME:
- OU/ SŠ strojní, obor nástrojař
- Zkušenosti s údržbou a opravami plastikářských forem
- Zkušenosti s konstrukcí forem
- Znalost technologií konstrukce forem (horký kanál, uzavíratelná tryska, hydraulické tahače jader, vícestupňové vyhazování, apod.)
- Znalost technologie vstřikování plastů
- Dobré komunikační schopnosti
- Ochota cestovat
- znalost NJ nebo AJ na velmi dobré úrovni
- ŘP sk. B
- Znalost SAP výhodou
- Zkušenosti s CAD programy výhodou

NABÍZÍME:
- 13. plat
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 dní dovolené navíc
- firemní stravování
- vzdělávání, kurzy
- NÁBOROVÝ PŘÍPLATEK

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com , nebo volejte na tel. 725 817 242.