Programátor oddělení

Pracovní místo ( Programátor oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPŇ PRÁCE:
- vývoj a servis zkušební techniky (software / hardware)
- plánování, realizace a vedení technických a technologických projektů
- zavádění inovací do výrobních procesů
- komunikace s oddělením vývoje a externími dodavateli

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání – technický směr (obor elektro)
- znalost NJ nebo AJ výhodou
- znalost programovacího jazyka C# nebo VB.net (další jazyk výhodou)
- znalost SQL
- velmi dobré logické a analytické myšlení
- znalost elektrotechniky, elektroniky, měřící techniky

NABÍZÍME:
- moderní zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
- možnost profesního a osobního rozvoje
- samostatnou, zajímavou a perspektivní pozici
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- flexibilní pracovní doba

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com , nebo volejte na tel. 725 817 242.