Projektový inženýr kvality

Pracovní místo ( Projektový inženýr kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stabilní výrobní společnost působící v oblasti automotive hledá vhodného kandidáta/ku na uvedenou pozici.

ODVĚTVÍ: automotive
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:
- Nastavení procesů kvality u nových projektů
- Příprava dokumentace před náběhem projektu
- Monitoring všech fází projektu až do zahájení sériové výroby
- Spolupráce s vedoucími projektů
- Spolupráce s procesními techniky kvality

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Zkušenosti z oblasti kvality nutností
- Praxe v automotive
- Aktivní přístup, samostatnost, organizační schopnosti

NABÍZÍME:
- Stabilní a zajímavou práci v perspektivní společnosti
- Uplatnění na nově vzniklé pozici
- Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- Věrnostní příspěvek
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.