Kvalitář s NJ

Pracovní místo ( Kvalitář s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: automotive
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Řešení zákaznických reklamací
- Zpracovávání 8D Reportů
- Plánování a vyhodnocování činností v oblasti kvality při sériovém procesu
- Řízení sériových projektů a dokumentace v oblasti kvality
- Zadávání podkladů do XPERT(analogické jako SAP) v oblasti plánování kvality
- Operativní řešení požadavků na výrobek a proces v oblasti kvality
- Spolupráce při přípravě kontrolních plánů a návodek
- Spolupráce při provádění auditů

POŽADAVKY:
- SŠ vzdělání ideálně technického směru
- Praxe na obdobné pozici min. 1 rok nutností
- Dobrá komunikativní znalost NJ podmínkou
- Znalost práce na PC
- Aktivní a zodpovědný přístup k práci

NABÍZÍME:
- Práci v perspektivní rostoucí společnosti
- Uplatnění na zajímavé zodpovědné pozici
- Odpovídající platové ohodnocení
- Zaměstnanecké výhody – příspěvky na stravování, příspěvky na důchodové připojištění, příspěvek na dovolenou a Vánoce, 5 týdnů dovolené, závodní stravování atd.

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.