Production control and logistics manager

Pracovní místo ( Production control and logistics manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: logistika
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Řízení logistiky s cílem dosáhnou stanovených cílů (KPIs zahrnující cenu, kvalitu, včasné dodání, projektové dodání, skladové KPIs, efektivita atd.)
- Denní řízení expedice, skladu, týmu materiálového plánování s cílem dosáhnout strategických cílů společnosti, komunikace ohledně strategického rozvoje
- Správa nákladů spojených s interní a externí logistikou
- Optimalizace pracovní síly, nepřímé kapacity, materiálu a vybavení pro dosažení cílů
- Pravidelný kvalitativní a kvantitativní reporting českému a evropskému vedení společnosti
- Řízení výrobních systémů se zajištěním nejnižší úrovně stavu zásob se současným zajištěním maximálních služeb zákazníkům a výrobě
- Spolupráce s engineeringem při zavádění produktových změn a zavádění nových procesů
- Neustálé zlepšování logistických procesů, používání LEAN metod vedoucích ke snížení nákladů a zlepšení efektivity
- Podíl na nových projektech

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Min. 5 let zkušeností na vedoucí pozici v logistice podmínkou
- Plynulá komunikativní znalost AJ nutností
- Schopnost řešit problémy, stanovit postup a zavádět řešení
- Silné analytické, plánovací schopnosti a schopnost řešit problémy
- Orientace na výsledek
- Časová flexibilita

NABÍZÍME:
- Práci na novém projektu stabilní výrobní společnosti
- Dobré platové ohodnocení
- Měsíční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu
- Zdarma stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Firemní výuka angličtiny

V případě