Elektrikář, od 25.000 Kč/měs.

  • Tachov

Pracovní místo ( Elektrikář, od 25.000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastových součástí do automobilů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici ELEKTRIKÁŘ.

Informace/Nabízíme:
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: TACHOV – VÍTKOV
- mzda od 25 000 Kč (dle praxe a zkušeností) + prémie za řádnou docházku a produktivitu + zákonné příplatky
- vhodné pro ABSOLVENTY
- třísměnný provoz
- příspěvek na životní pojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, příspěvky na sport a volný čas
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, stravenky
- možnost dalšího vzdělávání – kurzy a školení

Náplň práce:
- opravy elektrických zařízení a částí výroby a provozovny
- údržba a prohlídky rozvoden a elektrických rozvaděčů
- pravidelné kontroly elektroinstalací ve společnosti
- měření, preventivní prohlídky a opravy topných zařízení forem vstřikovacích lisů

Požadujeme:
- vyučení v oboru elektrikář (praxe vítána)
- osvědčení elektrikáře s vyhláškou 50 § 6
- manuální zručnost
- trpělivost, samostatnost, pečlivost, časová flexibilita
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- znalost programování strojů a manipulátorů výhodou

Kontakt:
- Petra Klímová (602 535 437; petra.klimova@adecco.com )