Skladník/ expedient, 1 směnný provoz

  • Dobřany

Pracovní místo ( Skladník/ expedient, 1 směnný provoz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se prodejem plastových polotovarů a jiných dílů z technických plastů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici SKLADNÍK/EXPEDIENT.

Informace/Nabízíme:
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Dobřany
- zázemí stabilní společnosti
- v divizi 40 lidí, dobrý pracovní kolektiv
- zajímavé pracovní ohodnocení
- benefity – odměny, pojištění, stravenky
- nástup do kmenového stavu
- 1směnný provoz ( 6.00-14.30), v budoucnu dvousměnný provoz
- 25 dní dovolená, 13.plat při dobrém hospodaření firmy

Náplň práce:
- příjem materiálu (polotovarů z technických plastů), obsluha manipulační techniky
- zaskladňování materiálu
- krácení materiálu a výroba přířezů
- balení a expedice, včetně tvorby expedičních dokladů
- udržování pořádku a procesů ve výrobě (ISO)

Požadujeme:
- zkušenosti ve skladu
- fyzickou zdatnost
- zodpovědný přístup k práci, pečlivost
- spolehlivost a ochota pracovat, samostatnost

Kontakt:
- Petra Klímová (602 535 437; petra.klimova@adecco.com )