KEY ACCOUNT MANAGER PRO MORAVU

Pracovní místo ( KEY ACCOUNT MANAGER PRO MORAVU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte ambice pracovat pro mezinárodní firmu, kde se soustředíte na rozvíjení obchodních příležitostí a překonávání stanovených cílů?

Úspěchem na této pozici je splnění stanovených plánů. A tyto plány jsou nastaveny velmi vysoko.

Máte odvahu pracovat na této pozici?

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO MORAVU

NÁPLŇ PRÁCE:

· Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stálé klienty (časté pracovní cesty)
· Vyjednávání obchodních podmínek - analýza potřeb zákazníka, cenotvorba a hledání vhodných řešení pro zákazníky
· Hledání konkurenční výhody firmy a prezentování zákazníkům
· Zúčastnění se na jednáních s vedením firmy – prezentace dosažených výsledků a plány na další obchodní úspěchy

POŽADUJEME:

· Min. SŠ vzdělání
· Zkušenosti na obchodní pozici PODMÍNKOU
· Aktivní znalost anglického jazyka PODMÍNKOU
· Zvyklý plnit vysoce nastavené plány prodeje
· Proaktivní přístup k práci, orientace na cíl a výsledky, flexibilita
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Velmi zajímavé motivující finanční ohodnocení (kvartální bonusy)
· Služební automobil, mobil, notebook
· Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje (mnoho školení)
· Příspěvek na sportovní a kulturní akce
· Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
· Nástup: Ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve Wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že