Finanční účetní

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: ekonomika/finance
LOKALITA: Plzeň - sever
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Evidence přijatých a vydaných faktur
- Platební styk - pokladna, banka (CZK, EUR)
- Zpracování podkladů pro přiznání k DPH
- Příprava podkladů pro zpracování ostatních daňových přiznání
- Zpracování souvisejících statistických výkazů
- Zpracování podkladů pro vedení firmy
- Příprava podkladů pro audit
- Komunikace s auditory, daňovými poradci, státními orgány

POŽADAVKY:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
- Znalost podvojného účetnictví nutností
- Znalost zákona o účetnictví a daňové legislativy
- Znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel apod.)
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Organizační a komunikační schopnosti
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita
- Trestní bezúhonnost

NABÍDKA:
- Uplatnění na samostatné zodpovědné pozici ve stabilní zahraniční společnosti
- Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
- Odpovídající mzdové ohodnocení závislé na zkušenostech
- Letní a vánoční prémie
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky, občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Individuální jazykové kurzy přímo ve firmě
- Možnost dalšího vzdělávání

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.