Vedoucí skladu náhradních dílů

  • Rokycany

Pracovní místo ( Vedoucí skladu náhradních dílů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: logistika
LOKALITA: Rokycany
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:

- Vedení, motivace a kontrola podřízených pracovníků.
- Určení a koordinace využití pracovníků .
- Zajištění řádného provedení veškerých procesů.
- Zajištění potřebné kvalifikace pracovníků (matrix-kvalifikace, plán školení).
- Prosazení jednání respektující náklady v provozu, sledování stanovených cílů rozpočtu.
- Zajištění dodržování ustanovení na ochranu práce, diciplíny, čistoty a pořádku na pracovišti, sledování relevantních termínů plnění cílů.
- Spolupráce s oddělením nákupu v oblasti evidence, množství zásob a provádění oprav ND.
- Spolupráce s bezpečnostním technikem, poskytování zpětné vazby v oblasti kvality OOPP.
- Spolupráce s účtárnou v oblasti příjmů dodaného zboží a služeb.
- Školení podřízených zaměstnanců.
- Příprava a účast na auditech.
- Dozor nad dodržováním BOZP v oddělení.
- Zajištění toku náhradních dílů s ohledem na jejich potřebu (čas, místo, množství, kvalita).
- Zajištění evidence a odesílání ND do opravy.
- Vytváření a zajištění dodržování standardních postupů.
- Zajištění dodržování „FIFO-principu“, sledování „Visual management Systems“.
- Příprava a zajištění realizace inventur ND.
- Podněcování optimalizačních opatření, navrhování vylepšení stávajících postupů a procesů.
- Realizace návrhů na zlepšení.

POŽADAVKY:

- středoškolské vzdělání,
- znalost Microsoft office a podnikových informačních systémů
- znalost AJ nebo NJ,
- řidičský průkaz sk. B, oprávnění na vysokozdvižný vozík

NABÍZÍME:

- práce ve stabilní společnosti
- odp