Teamleader v údržbě

Pracovní místo ( Teamleader v údržbě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výrobní společnost
LOKALITA: Bor u Tachova
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:
- Samostatné provádění dílčích i celkových prací při zjišťování a odstraňování závad na strojních zařízeních a výrobních prostředcích
- Zajišťování preventivní, běžné a střední opravy strojního zařízení, kontroly a výměny přístrojů, a instalaci nového strojního zařízení
- Spolupráce při výměnách nástrojů a jejich údržbě, čištění a opravách
- Podpora externím firmám a spolupráce s dodavateli při instalacích strojního zařízení a infrastruktury
- Vedení týmu 5 lidí

POŽADAVKY:
- SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru
- Min. 5 let praxe v oboru
- zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení, zkušenost s hydraulikou a pneumatickými obvody
- platný průkaz VZV, svářečský průkaz výhodou
- přesnost, preciznost, odolnost vůči zátěži, odpovědnost

NABÍZÍME:
- Práci ve stabilní prosperující společnosti
- Zodpovědnou práci na zajímavých projektech
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Roční bonus
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.