Skladník/operátor skladu, Kmenový stav

  • Tachov

Pracovní místo ( Skladník/operátor skladu, Kmenový stav ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného
klienta, společnost působící v oblasti automobilového průmyslu (akustické a
tepelné řešení), hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTORA SKLADU/SKLADNÍKA. Informace/Nabízíme: - nástup možný IHNED - místo výkonu práce: BOR U TACHOVA - nástupní mzda dle zkušeností - 3 směnný provoz - práci do KMENOVÉHO STAVU na smlouvu
HPP - práci ve stabilní prosperující
společnosti - 5 týdnů dovolené - roční bonus - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění Náplň práce: - manipulace s produkty - nakládka a vykládka z příchozích a
odchozích kamionů - uskladnění zboží na správné místo - přebalování materiálu/ zboží - dodržování BOZP Požadujeme: - min. střední vzdělání s výučním
listem - praxe min. 1 roky v oblasti
logistiky či skladu - dobrá znalost logistických procesů a
LEAN principů - průkaz na VZV ( 5m)
Kontakt: - Petra Klímová (602 535 437; petra.klimova@adecco.com )