Disponent/ka

  • Tachov

Pracovní místo ( Disponent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: logistika
LOKALITA: Tachov
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- Zpracovávání objednávek zákazníků, vystavení a potvrzení objednávek a cen
- Zajištění včasného dodání komponent pro výrobu, kontrola termínů dodání
- Jednání se zákazníky a dodavateli, odsouhlasení a potvrzení dodacích termínů, vypracování náhradních plánů
- Zodpovědnost za dodržování minimální skladové zásoby - pohotová reakce na nesrovnalosti skladu
- Příprava podkladů pro expedici
- V případě potřeby zajištění dopravy dílů k zákazníkovi, příprava prodejních zakázek pro expedici
- Spolupráce na plánu výroby
- Denní kontrola stavu zásob

POŽADUJEME:
- SŠ (VOŠ) vzdělání
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok (dispozice, automotive)
- Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem
- Schopnost jednat se zákazníkem
- Vstřícné jednání
- Komunikativnost, flexibilita

NABÍZÍME:
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com , nebo volejte na tel: 725 817 242.