Mistr výroby

Pracovní místo ( Mistr výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Práce ve výrobním provozu spojená s dohledem na kvalitu a produktivitu
- Koordinace týmu předáků a operátorů výroby
- Klíčová role při rozjezdu výroby při přesunu produktu ze zahraničí
- Kreativní spolupráce s technickým oddělením při optimalizaci pracovišť, řešení technických problémů, optimalizaci procesů
- Práce s principy štíhlé výroby ( KANBAN, 5S, metody trvalého zlepšování atd.). Report probíhajících aktivit směrem nahoru i dolů
- Dohled nad dodržováním základní disciplíny, pořádku a dodržování technologické kázně
- Práce se skill matrix, hodnocení členů týmu
- Spolupráce s vedoucím výroby a ostatními mistry na vyváženém nasazení výrobních kapacit
- Práce s výrobním plánem, reporting výroby a neshod na svěřeném úseku do výrobního plánování a transportního plánování.
- Dohled nad hospodárným využíváním hmotných zdrojů (nářadí, strojů, technologických náplní), zajištění základní údržby
- Dohled nad minimalizací odpadů a zmetkovitosti

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání (strojírenství výhodou)
- Min. 3 roky zkušeností ve výrobní společnosti na řídící pozici podmínkou
- Základní znalost AJ nutností
- Schopnost čtení technické dokumentace
- Uživatelská znalost MS Office
- Organizační a komunikační dovednosti
- Odolnost vůči stresu, schopnost komunikovat napříč výrobními úseky

NABÍZÍME:
- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- Dobré platové ohodnocení
- Měsíční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu
- Zdarma stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- F