Samostatný plánovač

Pracovní místo ( Samostatný plánovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s plánováním zakázkové výroby?
Orientujete se v 5S, JIT, Lean production?
Umíte pracovat důsledně, dynamicky, samostatně?

PLÁNOVAČ VÝROBY

NÁPLŇ PRÁCE:

· Plánování výroby na výrobních úsecích
· Zodpovědnost za plnění plánu
· Vyhodnocení úspěšnosti výroby
· Nastavění nových procesů a zlepšení
· Vedení příslušné dokumentace

POŽADUJEME:

· SŠ vzdělání (technické)
· Zkušenosti s plánováním zakázkové výroby
· Dobrá orientace ve výrobních procesech
· Řidičský průkaz (sk. B)
· Dobré organizační schopnosti, aktivita, důslednost

NABÍZÍME:

· Motivující platové ohodnocení + odměny ze zisku
· Perspektivní uplatnění v stabilní společnosti
· Zajímavé sportovní, společenské akce a možnosti dalšího vzdělávání
· Místo pracoviště: Jihomoravský kraj (na dojezd od Brna)
· Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve Wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Poskytnutím osobních údajů souhlasíte s jejich shromažďováním a zpracováním za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html.