Lean specialista

Pracovní místo ( Lean specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Rokycany
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zprostředkování a aplikace štíhlých metod řízení a dalších moderních metod pro optimalizaci procesů
- Sledování cílů společnosti a zvyšování přidané hodnoty s pomocí procesů odstraňujících plýtvání
- Aplikace všech běžných Lean metod při práci
- Optimalizace nových a probíhajících procesů
- Rozvoj a zlepšování metod, norem a školicích materiálů
- Podpora managementu
- Podpora a předání znalostí v Lean metodách ve výrobě, administrativě a v oblasti služeb

POŽADAVKY:

- SŠ/VŠ vzdělání, anebo vyučený mistr/technik s odbornou praxí
- Zkušenosti na obdobné pozici, zkušenosti s úspěšně zakončenými projekty na téma štíhlá výroba
- Schopnost pracovat v týmu, asertivita, odolnost vůči stresu
- Tvořivost, schopnost řešit konflikty a problémy
- Dobrá znalost NJ podmínkou, znalost AJ výhodou
- Zkušenost s výrobními systémy
- Dobrá znalost MS-Office, zejména Excell a Power Point
- Ochota cestovat

NABÍZÍME:

- práce ve stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- stabilní zaměstnání
- možnost rozvoje
- rozmanité firemní benefity

V případě Vašeho zájmu pošlete svůj životopis na petr.pavlik@adecco.com , nebo volejte na tel: 725 820 149.