Personalista

Pracovní místo ( Personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výrobní společnost
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Vedení personální agendy a dokumentace
- Realizace náboru
- Spolupráce s pracovními agenturami
- Práce s pracovními portály, aktivní vyhledávání kandidátů
- Dohled nad procesem adaptace nových zaměstnanců
- Úzká spolupráce s ostatními členy HR oddělení
- Příprava podkladů pro mzdové oddělení
- Personální reporting
- Spolupráce při zavádění a optimalizaci HR procesů

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe v oblasti personalistiky (včetně náboru) min. 1 rok podmínkou
- Dobrá orientace v zákoníku práce
- Praxe v práci s personálními a mzdovými systémy
- Komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Samostatnost, časová flexibilita, aktivní přístup

NABÍZÍME:
- Práci v perspektivní rostoucí společnosti
- Uplatnění na zajímavé zodpovědné pozici
- Odpovídající platové ohodnocení
- Zaměstnanecké výhody – příspěvky na stravování, příspěvky na důchodové připojištění, příspěvek na dovolenou a Vánoce, 5 týdnů dovolené, závodní stravování atd.

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.