Elektrikář - Top Mzda!

Pracovní místo ( Elektrikář - Top Mzda! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co u nás budete dělat?
- instalace a servis elektrického zařízení- instalace a opravy elektrických zařízení- diagnostika a odstraňování závad- údržba a seřizování elektrického a elektronického příslušenství- zapojování elektrických zařízení do sítě

Co od Vás očekáváme?
- SOŠ/SOU - elektro, elektromechanik- platnou vyhlášku elektro - §6 vyhl.50/78 Sb.- znalost elektrických schémat zařízení a orientace v elektro dokumentaci- znalost elektroniky- manuální zručnost a ochota učit se novým věcem- zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost v práci- řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme?
- Dobře placenou práci na HPP v zavedené společnosti- Spolupráci se zkušenými kolegy- Zaškolení a průběžné vzdělávání- Možnost profesního růstu- Práci s moderním vybavením
- 25 dní dovolené
- Stravenky
- Nástup možný ihned!
- Místo pracoviště je v Brně