Vedoucí dodavatelské kvality

  • Plzeň - Jižní Předměstí

Pracovní místo ( Vedoucí dodavatelské kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: kvalita
LOKALITA: Nýřany
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- Povedete tým specialistů dodavatelské kvality
- Budete vystavovat reklamace na neshodné díly
- Povedete reklamační řízení s dodavateli v anglickém jazyce
- Budete kontrolovat a sledovat nápravná opatření od dodavatelů
- Povedete statistiku dodavatelských reklamací
- Budete zpracovávat vzorkování dodavatelských dílů

POŽADUJEME:
- Zkušenosti na obdobné pozici minimálně 2 roky
- Zkušenosti s vedením týmu
- Anglický jazyk - povedete reklamační řízení v anglickém jazyce
- Zkušenosti s PPAP dokumentací, s vedením 8D reportu
- Znalost FMEA a Kontrolního plánu

NABÍZÍME:
- Obědy zdarma
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Finanční odměny každý půlrok
- Zaměstnání u jednoho z předních světových výrobců v oblasti automotive

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com , nebo volejte na tel: 725 817 242.