Supervizor skladových zásob

  • Tachov

Pracovní místo ( Supervizor skladových zásob ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Tachov
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- operativní řízení zásob a obalového konta
- provádění miniinventur a ročních inventur zásob, denní řešení rozdílů
- tvorba reportů a návrh nápravných opatření
-zastupování vedoucího obalového konta (vedení malého týmu manipulantů)

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání
- orientace ve skladovém hospodářství
- praxe v oblasti řízení zásob výhodou
- zaškolení na řízení VNA vozíku výhodou (možno doplnit u zaměstnavatele)
- znalost práce na PC (zejména MS Excel)
- pečlivost a spolehlivost
- ochota pracovat pouze v odpolední směně (14 - 22 hod.)
- pojištění odpovědnosti s příspěvkem zaměstnavatele

NABÍZÍME:
- atraktivní mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe
- zázemí stabilní společnosti
- bonusy za řádnou docházku
- bonusy za produktivitu a kvalitu závodu
- příspěvek na pojištění odpovědnosti
- 5 týdnů dovolené
- mzdové příplatky nad rámec ZP
- stravenky, závodní stravování
- profesní vzdělávací kurzy
- příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
- nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com , nebo volejte na tel. 725 817 242.