Roving

  • Plzeň / Štěnovice

Pracovní místo ( Roving ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
* kontrola kvality, materiálů, dokumentace
* inventury komponentů ve skladu
* monitorování správnosti zakázek
* pravidelná kontrola kvality komponentů v určené oblasti
* výstupní kontrola všech odesílaných palet
* kontrola zjištěných výsledků a jejich zadávání do databáze
* povědomí o jakostních předpisech a směrnicích
* komunikace s vedoucími směn a skupin

Předpoklady:
* zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
* pečlivost, smysl pro detail
* zaměření na jakost, flexibilita
* přirozená autorita, kontrola činnosti pracovníků v provozu
* pocit odpovědnosti za provedené kontroly
* znalost práce na PC
* výborné rozpoznávací schopnosti
* organizační schopnosti
* trestní bezúhonnost
* základy AJ

Nabízíme:
* HPP s možností přestupu do kmenového stavu klienta
* mzda 90,- Kč/hod
* bonus až 30,- Kč/hod
* nástupní bonus 1000,- Kč
* příplatky dle Zákoníku práce, noční 25%
* možnost zajištění ubytování
* doprava z Plzně zdarma
* možnost závodního stravování
* VOLEJTE ZDARMA 800 100 110

Směnnost:
Ve výrobě pracujeme v nerovnoměrném rozvržení pracovních směn. V nízké sezóně (leden - srpen) střídáme od pondělí do pátku noční/odpolední/ranní, ve vysoké sezóně (září-prosinec) střídáme po šesti denním cyklu noční/odpolední/ranní a mezi cykly jsou vždy 2 dny volna. Rozpisy směn jsou k dispozici k nahlédnutí při výběrovém řízení.

· Typ smlouvy: trvalé zaměstnání
Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás.
e-mail: marcela.sudikova@adecco.com ; tel: 724 611 613